Musteri Servisi

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz Kargo?


Siparişleriniz 2 adet ve üzeri Kargo ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 3 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.
İade Kargosu?


Satın aldığınız ürün veya ürünleri iade etmek istiyorsanız, 7 gün içerisinde Teslim aldığınız Kargo ile gönderici ödemeli gönderebilirsiniz.
Gönderim?


Siparişlerinizin teslimi sadece Türkiye sınırları içerisine yapılmakta olup, gönderim alanları Kargo gönderim ağıyla sınırlıdır. Kargonun illere göre teslimat süreleri aşağıda belirtilmiştir.
İade Süreci Kaç Gündür?


İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde internet mağazamız yetkilileri ile irtibata geçerek iade edebilirsiniz.
İadesi Onaylanan Ürünün Para İadesi Kaç Günde Yapılmaktadır.?


İadenizin onaylanmasından itibaren 10 (on) iş günü içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesi yapılacaktır. Kredi kartlarına yapılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması kullanılan banka ve kredi kartına bağlı olarak ortalama 2-3 haftayı bulabilmektedir.İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz
İnternette Alışveriş Yapmak Güvenli midir.?


İnternet sitemiz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?


İade İptal Koşulları çerçevesinde ürünlerin iptali ve iadesi sağlanmaktadır.Musteri Hizmetleri hattımızı arayarak ya da mail atarak iptal talebinizi iletebilirsiniz.
Ürünlerin Orijinal Olduğunu Nereden Anlayabilirim.


Orijinal Ürünler parfüm içindeki notalar aynı anda değil, farklı sürelerde kendisini göstermeye başlar. Mağazalarımız dışında satılan ürünlere güvenmeyiniz. Sağlığınız için Orijinal olmayan ürünler kullanmayınız.